o ENDO

firme-endo-300x199

 Firma ENDO powstała w 2001 roku, specjalizuje się w produkcji ław, stołów rozkładanych, stolików RTV, stolików okolicznościowych a także biurek i stojaków, jak i innych mebli uzupełniających.

      Przez pierwsze lata firma sprzedawała wyroby regionalnie a zwiększone zainteresowanie sprawiło, że w 2005 roku rozszerzona została działalność na całą Polskę i rynki zagraniczne. Od 2008 roku produkty firmy są sprzedawane w: Austrii, Czechach, Francji, Łotwie, Niemczech a także w Kanadzie i USA. Z roku na rok rośnie wartość eksportu, co jednocześnie wskazuje nam prawidłowy kierunek rozwoju. Przy tworzeniu oferty zawsze opieramy się na zachowaniu najwyższego wskaźnika jakość/cena. Poprzez ostatnie 20 lat firma dokonała wielu inwestycji w park maszynowy a także nabyła międzynarodowe doświadczenie w produkcji mebli. Wielokrotnie firma ENDO była wystawcą na Targach Poznańskich - Meble Polska. Osoby pracujące w firmie ENDO posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblowej, co przekłada się na jakość finalnego produktu. Własna produkcja sprawia dużą elastyczność produkcji mebli, szeroką kolorystykę wybarwień i rozmiarów wielu gotowych produktów. Produkty firmy ENDO są produkowane w 100% przez zakład w Tułowicach, jest to produkt Polski.


01

Jakość

W firmie ENDO MEBLE dużą uwagę przy produkcji mebli poświęcamy jakości materiałów i ich wykończeniu. Stosujemy płyty meblowe certyfikowane firm Kronospan, Pfleiderer, Kronopol, stal atestowaną czy szkło z renomowanych hut europejskich.  Dokonujemy również selekcję detali do wykończeń meblowych. To wszystko w połączeniu z naszą techniką i doświadczeniem gwarantuje produkt trwały na długie lata, jak i zadowolenie z użytkowania.
02

PEWNA OSZCZĘDNOŚĆ

Nasze produkty cechuj umiejętny dobór materiałów, jak i ich wykończenie. W rozrachunku długofalowym meble pozostają niezmiennie identyczne, nie tracą na blasku i oryginalności. Płyty meblowe są w podwyższonej odporności na zarysowania aniżeli średnia rynkowa, stosowane są również grubsze oklejenia obrzeżem ABS. Zatem znacząca oszczędność wynika z długofalowej niezawodności, jak i trwałego wyglądu.
03

SPRAWDZONY PRODUCENT

Od początku istnienia firmy ENDO, skupiamy się na rozwoju technologicznym w połączeniu z nieocenioną historią doświadczeń i sugestii od klientów. Prócz surowych półproduktów, obróbka jak i końcowe wykończenie jest realizowane przez naszą firmę. Niejednokrotnie realizujemy specjalne zamówienia i dostosowujemy się do wymagań od pojedynczych do seryjnych zamówień na wyposażenie mebli do hoteli i restauracji.
04

NIEZBĘDNE DOŚWIADCZENIE

Firma posiada 16 letnie doświadczenie i od początku istnienia postawiła na specjalizację. Produkty zostały zaprojektowane i wykonane przez osoby z naszej firmy znające doskonale rynek meblarski. Dzięki specjalizacji produkty ENDO wyróżniają się a także dostępne fizycznie w każdym województwie Polski jak i za granicami kraju.
05

AUTENTYCZNA GWARANCJA

Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Na łączenia szkła z krążkami, dodajemy trzy lata, razem pięć lat gwarancji. Jesteśmy producentem, więc w razie potrzeby możemy w szybkim czasie dostarczyć potrzebny element. Serwis działa sprawnie i w razie zaistnienia potrzeby prosimy o kontakt z serwisem.
06

WYMAGANA FUNKCJONALNOŚĆ

Nasze meble są dopasowane wymiarowo do wielkości obecnych na rynku mebli twardych i tapicerowanych. Ważną cechą naszych mebli jest różnorodność wymiarów, kolorystyki i dopasowania szczegółów. Atutem jest również intuicyjne składanie-rozkładnie, możliwość przenoszenia bez potrzeby rozkładania. Dodatkowo w ofercie posiadamy ławostoły na sprawdzonym podnośniku pneumatycznym, jak i można łączyć różne wybarwienia kolorów, aby zamówić produkt wg własnych gustów.

Nasi partnerzy w innych krajach:

TOP
Translate »